موتور سیکلت الکتریکی

آلودگی هوا و محدودیت در منابع فسیلی، چالش‌های بسیاری به وجود آورده است. در این میان، موتورسیکلت‌های الکتریکی با نگاه به آینده، می‌توانند نقشی اساسی در حل این مسائل داشته باشند.

موتورسیکلت‌های الکتریکی داغ نمی‌شوند، بوی نامطبوع یا صدایی در کنار باک ایجاد نمی‌کنند و باتری آن‌ها واقعا خاموش نیست. بد نیست بدانید همیشه مقدار قابل توجهی انرژی در باتری باقی می‌ماند و جریان برق مستقیم (DC) خطرناک‌ترین نوع در اطراف ما است.

موتوربرقی خیلی زود جای خود را در حمل و نقل شهری به خصوص در کشورهای پیشتاز در صنعت پیدا کرد. کاهش هزینه های حمل و نقل و کمک به تمیزی هوا در کنار پیشرفت های اخیر باتری های لیتیومی و موتورهای براشلس قدرتمند باعث شده اند تا موتور برقی ها خیلی سریع به دل کاربران خود راه پیدا کنند. این امر وقتی بیش تر نمود پیدا می کند که با یک بار شارژ این وسایل توان پیمایش 40 تا 100 کیلومتر و با سرعت مناسب و قابل تنظیم ممکن می شود و در عین حال طراحی جسورانه ، شیک و حرفه ای این موتور برقی ها ، چشم نوازی مثال زدنی ای دارد.

موتور برقی ها به شدت USER-FRIENDLY  ، ECO-FRIENDLY و ENVIRONMENT-FRIENDLY  هستند، به این معنا که ضمانت استفاده ی دلنشین از وسیله را در کنار صرفه ی اقتصادی و آلوده نکردن محیط زیست به طور یک جا برای شما مهیا می کنند. موتور برقی برای استفاده های مختلف شهری بین مبدا و مقصد های مختلف قابل استفاده بوده و تجربه ی تکرار نشدنی ای را، بدون نیاز به پلاک یا گواهینامه، بلافاصله بعد از اولین استارت موتور به  کاربر خود انتقال می دهد، آن چه که شاید سال ها پیش به شکل یک تخیل زود گذر از ذهن بسیاری از ما عبور می کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هشت =