مقالات

دامپ تراک چیست و چه کاربردی دارد؟

دامپ تراک

دامپ تراک یکی از مهم‌ترین ابزارهای راه و شهر سازی به حساب می‌آید که برای حمل تجهیزات سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. به صورت کلی دامپ تراک به کامیون‌هایی گفته می‌شود که برای حمل مواد معدنی و خاص کاربرد دارند. در حال حاضر مدل‌های زیادی از انواع Dump Truck در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل‌ها نیز یک سری ویژگی‌های خاص را در خود جای داده‌اند. اکثر دسته‌بندی‌ها و زیر شاخه‌های این محصول با استفاده از سیستم هیدرولیک تولید شده‌اند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کلیدی آن‌ها می‌توان به جا‌به‌جایی 90 تا 300 تن بار اشاره کرد. امروز ما قصد داریم تا چیستی و کاربرد دامپ تراک را مورد بررسی قرار دهیم. پس با شاد خودرو آساک همراه باشید.

 

خرید دامپ تراک

بررسی کاربرد دامپ تراک

البته که دامپ تراک کاربردهای زیادی را در خود جای داده است. به صورت کلی، مدل‌ها و ساختارهای مختلف این محصول در زیر‌شاخه‌های گسترده‌ای در بازار به فروش می‌رسند. مهم‌ترین کاربرد انواع این کامیون بزرگ و حجیم مربوط به انتقال موادی هم‌چون شن و ماسه می‌باشد. شما می‌توانید آن را به کار گیرید تا مدل‌های مختلف شن و ماسه را به سمت پروژه خود هدایت نمایید.

لاستیک‌هایی که برای طراحی دامپ تراک در نظر گرفته می‌شود، لاستیک‌های بادی هستند. در برخی از پروژه‌های ویژه که به محدودیت زیادی نیاز دارند، امکان استفاده از لاستیک‌های تو پر هم وجود دارد. لاستیک‌های تو پر فقط زمانی به کار می‌روند که احتمال پنچر شدن و آسیب دیدگی شدید لاستیک به شدت بالا است.

دامپ تراک ها به واسطه استفاده از یک منبع انرژی فوق العاده قوی، به راحتی می‌توانند برای حمل محصولات سنگین مورد استفاده قرار گیرند. به خاطر داشته باشید که این محصولات در معادن هم کاربرد داشته و می‌توانند برای انتقال موادی که در معادن استخراج می‌شوند هم کاربرد داشته باشند. جدا از پروژه‌های راه و شهرسازی، این محصول می‌تواند در پروژه‌های خاص ساختمان سازی هم کاربردهای زیادی داشته باشد.

 

کاربرد دامپ تراک

محبوب ترین مدل های این کالا کدام اند؟

در حال حاضر مدل‌های بسیار زیادی از انواع دامپ تراک در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل‌ها نیز یک سری ویژگی‌های خاص دارند. شرکت‌های تولید کننده و سازنده این محصولات، آن‌ها را بر اساس یک سری فاکتورهای خاص در زیر شاخه‌های گسترده‌ای تقسیم می‌نمایند. دامپ تراک کمپرسی مفصلی، مدل‌های سایت، مدل‌های عقب سفت، مدل‌های زنجیری، مدل‌های زیر زمینی و مدل‌های ریلی از جمله رایج‌ترین دسته‌بندی‌های این محصول به حساب می‌آیند.

برای خرید دامپ تراک در بهترین حالت ممکن، در اولین مرحله شما باید نوع این محصول و سپس شرکت‌های تولید کننده آن را مورد بررسی قرار دهید. شرکت‌های تولید کننده به صورت مستقیم کیفیت Dump Truck را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. استفاده از بهترین تولیدی‌ها همواره نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

 

محبوب‌ترین مدل‌های دامپ تراک کدام‌اند؟

 

خرید دامپ تراک از شرکت شاد خودرو آساک

در نهایت، اگر شما هم به دنبال خرید دامپ تراک در بهترین حالت ممکن هستید، همواره باید خدمات بهترین تیم‌های ایرانی را به کار گیرید تا در این زمینه با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. خرید از بهترین تیم‌های ایرانی فعال در این زمینه به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به تهیه با کیفیت ترین انواع این کالا اقدام نمایید. گروه شرکت‌های شاد خودرو آساک، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش دو کمپانی بین‌المللی در زمینه تولید ماشین‌آلات راه‌سازی، معدنی و ساختمانی در ایران به حساب می‌آید. پس برای خرید محصولات تولیدی این شرکت با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی خاصی می‌توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید.

هم‌چنین برای مشاهده لیست قیمت لاستیک دامپ تراک و خرید انواع تایر دامپ‌تراک به سایت شادران مراجعه نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *